Jonathan a Nancy ze Stranger Things jsou pár? Ano, jsou!

5.12.2017

Jen málo kdo z dnešních teenagerů a mileniálů nezná, dnes již pomalu kultovní, seriál Stranger Things z produkce americké společnosti Netflix. Stranger Things sklízí jedno ocenění za druhým a to díky skvělým mladým hercům, scénáři a soundtracku. Já osobně na seriálu ulítávám a před nedávnem vyšla druhá řada, která je již samozřejmě ke zkouknutí buď na Netflix, nebo kdekoliv na netu.

Pokud seriál neznáte, rychle vám ho popíšu. Stranger Things znamená v doslovném překladu „divný věci“. Divný věci? No opravdu, divné věci se v tomto seriálu opravdu dějí. Celý děj je zasazen do 80. let minulého století v americkém maloměstě s názvem Hawkins. Hlavními postavami jsou 4 kluci ze základní školy, kteří nejsou zrovna moc oblíbení. Jeden z kamarádů se záhadně ztratí a tím započne dlouhá a napínavá série událostí, která ovlivní celé město. Jakoby odnikud se objeví mladá holohlavá dívka s tetováním čísla 11 na ruce a tak dostane jméno El, jako Eleven (anglicky 11). Jak se záhy zjistí, Eleven má paranormální schopnosti, které na ní testovala americká vláda, která má jaksi i co dočinění s „divnýma věcma“, co se ve městě dějí a má nechtěně i prsty ve zmizení jednoho z kamarádů. Tři kamarádi, matka, bratr a místní sherif se snaží 4. kamaráda s pomocí El a jejích paranormálních schopností najít a vyřešit ty „divný věci“ co se ve městě dějí. No a zde začíná celá divočina, která si podmanila miliony diváků na celém světě.

Není to jen jako, je to doopravdy tak!

No a pokud tedy Stranger Things znáte, což asi znáte, jinak byste na článek ani neklikali, tak jistě víte, kdo je Jonathan, neboli bratr Willa a Nancy, jejíž bratr je Mike. Jak jste si mohli všimnout, v seriálu se Jonathan k Nancy opravdu měl a dával to nenápadně najevo. Nancy sice chodila se školní hvězdou Stevem Harringtonem, ale i tak dávala svou náklonnost k Jonathanovi najevo a to obzvlášť ve druhé sérii. Všichni, kdo koukáme, jsme si říkali, jaký skvělý by to byl pár a že by si to outsider Jonathan rozhodně zasloužil, mít takovou kočku po tom všem trápení. No a voala, sice to zatím tak nedopadlo na seriálovém plátně, ale v reálném světě spolu opravdu jsou!

Jonathan, tedy herec Charlie Heaton a Nancy, tedy herečka Natalie Dyer spolu tvoří pár u přes rok, ale drželi to pod pokličkou, právě kvůli seriálu. Teď o víkendu proběhla velká vánoční akce Burberry x Cara Delevigne Party v rámci 2017 Fashion Awards a herci ze Stranger Things také dorazili a tyhle dvě hrdličky byly velkým překvapením pro všechny zúčastněné.

Tihle dva byli společně spatření v ulicích Londýna již několikrát, ale tímto se potvrdily všechny možné dohady o tom, jestli opravdu tvoří pár, nebo ne.

No a tady se koukněte, jak jim to spolu slušelo.

Getty / David M. Benett

 

Samir Hussein/Samir Hussein /WireImage

Reklama

Kam dál?

VÁNOČNÍ SPECIÁL 2017

Zobrazit časopis
© 2017, BEAR CREW s. r. o. | Všechna práva vyhrazena Created by Petr Smejkal